Kredyt gotówkowy bez prowizji w ofercie Banku Pocztowego

Od 1 sierpnia br. do 31 grudnia br. w ofercie Banku Pocztowego dostępny będzie Kredyt Pocztowy na promocyjnych warunkach – bez prowizji, dzięki czemu będzie to jeden z najlepszych kredytów na rynku.

Od 1 sierpnia br. gotówkowy Kredyt Pocztowy dostępny jest w ofercie Banku Pocztowego na promocyjnych warunkach – bez prowizji, z oprocentowaniem 8,99% w skali roku. Na takich warunkach można uzyskać kredyt gotówkowy do 100 tys. zł z długim, nawet 120- miesięcznym okresem kredytowania. Promocyjna oferta Banku Pocztowego przygotowana została z myślą o nowych Klientach, Klientach wnioskujących o pierwszy kredyt gotówkowy w Banku Pocztowym oraz Klientach nieposiadających kredytu gotówkowego w Banku Pocztowym w ostatnich 5 latach.

– W ramach naszej promocyjnej oferty kredytu gotówkowego udzielanego bez prowizji proponujemy Klientom jeden z najlepszych kredytów na rynku. Chcemy w ten sposób przekonać Klientów, którzy zastanawiają się nad sfinansowaniem swoich potrzeb kredytem gotówkowym do skorzystania z konkurencyjnej cenowo oferty bezpiecznego, polskiego Banku Pocztowego – mówi Aleksandra Rulewska, Dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych w Banku Pocztowym.

Szczegółowe informacje dotyczące Kredytu Pocztowego na promocyjnych warunkach dostępne są w placówkach Banku Pocztowego, Poczty Polskiej oraz na stronie www.pocztowy.pl. Na drugą połowę sierpnia br. Bank zaplanował także działania promocyjne w internecie (marketing w wyszukiwarkach, pozycjonowanie) oraz ogólnopolską kampanię radiową Kredytu Pocztowego bez prowizji z oferty Banku Pocztowego.

Dodaj komentarz